Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Bogactwo Maroko w naszej aptece

 

Nie można zaprzeczyć, że przemysł farmakologiczny nieustannie się rozwija, a rynek medyczny zyskuje na tym fortunę. Jednakże świadomość społeczeństwa idzie w drugim kierunku i coraz bardziej odchodzimy od leków i aptecznych suplementów diety, a zamieniamy je na oleje roślinne oraz zioła. Prawdą jest, że apteka internetowa ajantapharma.com.pl również jest wyposażona w naturalne suplementy diety oraz „Eko leki”, stąd rozwija się bardzo mocno internetowy sposób zamawiania produktów prosto do domu.

Nie można jednakże zapominać o sklepach z ekologiczną żywnością, w której również znajdziemy odpowiednie produkty. Wśród nich możemy znaleźć olej arganowy, który jest tłoczony na zimno oraz pozostaje nieoczyszczony. Oryginalny zapach jest odpychający i nie ma nic wspólnego z pseudo naturalnymi kosmetykami. Samo bogactwo kwasów omega – 3 oraz omega – 6 to raj dla męskości oraz odpowiedniej potencji u mężczyzn. Jeśli pragniesz, mieć odpowiedni wzwód na zawołanie to nie pozostaje nic innego jak łykać i wsmarowywać olej arganowy. 

Olej arganowy dla każdego 

Czy wiesz, jakie właściwości ma olej arganowy? W przemyśle kosmetycznym jest szeroko używany do wszystkich rodzajów kosmetyków – do kremów, do pomadek i szminek, do szamponów, a nawet już znajdziemy go w cieniach do powiek. Jeśli jednak mówimy o właściwościach odżywczych to możemy wyróżnić dużą zawartość witaminy E. Dodatkowo olej arganowy zmniejsza cholesterol we krwi, mniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy, chorób serca oraz obniża wysokie ciśnienie tętnicze. Rewelacja prawda? 

Apteka internetowa jest oczywiście wyposażona w owe olejki arganowe i możemy mieć je na zawołanie z dowozem do własnego domu. Wygodnie i sprawnie bez wychodzenia z domu można zapewnić sobie naturalne suplementy, które zmieniają nasze życie na lepsze. Należy jednak dawkować go bezpiecznie, to jest od jednej do dwóch łyżek dziennie. Jeśli jednak smak i zapach cię odraża to możesz zastosować go w kuchni do sałatek, surówek bądź kasz albo kuskusu. Biorąc pod uwagę dzisiejsze braki witaminowe w diecie, czasem warto zatkać nos i zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia.